audi a3 1.9 2004

Shitet nga: qlirim 23 Korr 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 221 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
audi a3 posedon 4goma te reja tveres dhe 4goma te dimrit me gjethfellne servisin eka tkryn ka klim abs gjamat elektronik dhe shiber eshtrengune regjistrimi i par nks 1.9 tdi 2004,5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim