AUDI A3 1.9 TDI 2001 6 SHPEJTESI

Shitet nga: Audi 15 Mar 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 151 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Vetura ne shitje Audi A3
viti prodhimit 2001
1.9 TDI 6 SHPEJTESI
Regjistrim Deri Ne tetor 2019
Vetura Posedon : Klimatronik Airbag , ABS, centrall
SERVISET E KRYERA
i Ardhur Prej Zvicrre Regjistirmi 2 Ne Kosov
GOMA TE REJA
mund te me kontaktoni dhe ne viber
+38349490691
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim