AUDI A3

Shitet nga: Nuriman Rramanaj 03 Mar 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Veturen i po sa ardhur nga Gjermanija Audi 2.0Tdi me dogan dhe Omologim te paguar full Opsion,Qmimi sipas marrveshjes nr tel.045 563 542.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim