BLEJM VETURA .VW BMW AUDI MERCEDES

Shitet nga: Blejm Vetura Sot 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
, Kompania "AutoCenter24” Blen veturat dhe ofron Cmime Reale per Veturat Qe Keni Per Ti Shitur... Tashme e Deshmuar Per Korrektesin Dhe Seriozitetin e Kompanis nga shum shites dhe bleres DERGO TANI OFERTEN NE VIBER ☎️+383 49 300 273 OSE VALA 045 888 028 - PAGESA CASH OSE BANK - SHITJE E SHPEJT - TRANSPORT GRATIS 24H
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim