Shes Audi A3 2.0 Disel Viti 2004

Shitet nga: Dushi 30 Nën 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Audi A3 2.0 ne gjendja 10/10, siq shihet edhe ne Foto
Full servis
2 pal fellne me goma te dimrit dhe te veres
+38344485485
+38349268038
Me Marrveshje...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim