Shitet Audi a3 2.0 Tdi 2006

Shitet nga: Audi a3 13 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Gjendje perfekte 2006 2.0 Tdi me gjitha serviset e kryera , pa asnje investim me kilometra t sakta , dhe servise me rregull , shpenzime t vogla , ka gjitha opcionet 049 830 611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim