Uuu shiit Audi A4 -08 S line 2.0 Tdi Led Xenon

Shitet nga: Audi A4 S-line 17 Sht 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet vetura
Audi A4
2.0 Tdi
Viti I prodhimit 2008 modemodel 2009
Mode S-line eksluziv
Led drita para
Xenon big Xenon
Tempomat
Sedile recaro sport
Sedile me nxemje
KlimaTronik funksjo
Navigaxjon te madh
Bordkompjuter
Senzor shiu
Senzor te dritave
Xhamat me rym para dhe Mbrapa
Timon tresh
Komanda ne Timon
Radio cd
2 Qelsa I posedon
6speci +R
Alo fella
I ardhur nga syedija me 12.09. 2015
Pa dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim