AUDI A4 1.9TDI 2004 TABELA ZVICRRANE

Shitet nga: Kened 25 Sht 01:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHES AUDI A4 1.9TDI 2004 ME TABELA ZVICRRANE, VETURA ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT TEKNIKE DHE OPTIKE, VETURA PER MOMENTIN GJINDET NE ZVICER DHE VJEN NE KOSOVE ME DATE 2 TETOR 2015, QMIMI NE KOSOVE ESHTE 4700€, NDERSA NE ZVICERR 4200CHF, TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKTOJNE PERMES NUMRIT DHE NE VIBER 0041797720712
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim