Audi

Shitet nga: Sef sejfullahu 30 Mar 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes veturen audi A4 te sapo ardhur nga zvicra. Vetura eshte ne gjendje shum te mire dhe me 9 shpejtesi automatike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim