Audi A4 -06

Shitet nga: ..... 24 Pri 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet audi A4 2.0 nafte....kamio manuale....viti prodhimit 2006...140kuaj fuqi...shume e shpejt dhe shume ekonomike...ne gjendje te shkelqyer.....nuk ka as problemin me te vogel....makina eshte mbajtur nga merakli....dhe gjithmone e mbajtur ne garazh....e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj....makina ndodhet ne Tirane....mund te kontaktoni dhe ne viber ose whatssap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim