Audi A4 -99

Shitet nga: Tiku 08 Nën 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike ,, disqe alumini , antifurt , mp3 , soline , 1.9 nafte ,, TDI , i e kuqe ,, cmimi i diskutushem ,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim