Audi A4 3.0 TDI QUATTRO

Shitet nga: Riki 03 Tet 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Vetura posedon: 4 Goma te reja sevisimin e kryer. Full servis me vaj te marrshit filter.
Dhe servisimin e Motorit.
Lekur
Ulset me nxemje
Komand ne timon.
Bigxenon
Klimateonic
Navi te madh me SD card plus 6 cd
Mini frigorifer.
Makina esht shum ne gjendje te mir.
Bej ndrrim me ndonje vetur me te vogel psh golf 6. Audi a3 2.0
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim