Audi a4 1.9tdi quattro

Shitet nga: erblin 23 Maj 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 199 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 400 EUR   6 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes veturen audi 1.9tdi quattro
Vetura eshte ne gjendje te rregullt nuk ka nevoje asni cent investim te gjitha serviset e kryera me kohe posedojme te gjitha librar e servisit regjistrimi i pare ne kosove i doganuar me 03.11.2017
Km te kaluar 237.314km grantoj per gjithqka
Vetura posedon fellet fabrikisht me goma te dimrit si dhe fellnet 17cool me goma te veres
Vetura eshte e ruajtur si brenda ashtu e jashte per me shume info 045 934 930
Tempomat rritja dhe ndalja e shpejtesise te gjitha ne komanda ne timon
pasqyret me rryme mbrenda model 2007fabrikisht
ker per merakli per ata qe ja dijne vleren pres bleres serioz
045 934 930

Nderrim me bmw 120d 2.0diesel 6shpejtesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim