Audi

Shitet nga: Arsim 05 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet vetura Audi A4 1.8 Benzin e sapoardhur nga Gjermanija ne gjendje shum te mire optike dhe Teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim