Shitet Audi A4 1 vit regjistrim

Shitet nga: Selman 30 Nën 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHITET MAKINA AUDI A4 1.9 TDI 130 PS VITI 2003 NE GJENDJE PERFEKTE.MAKINA KA TE GJITHA SERVISET E KRYERA VAJIN TE SAPO NDERRUAR
VAJIN E MENIAQIT,VAJIN E MOTORRIT,RRYPIN DHEMBEZORE SET ORIGJINAL AUDI/VW,AMORTIZERT E PARE ,MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE SKA NEVOJ PER ASNJI INVESTIM,KARROSERIJA PERFEKT .MAKINA KA ABS ,AIR BAG ,KARRIKAT ME NXEMJE,ESP,GOMAT E REJA,MARSHI MULTITRONIC NE GJENDJE PERFEKTE,REGJISTRIM DERI NE MUAJIN TETOR 2016. PER INFO KONTAKTO 049391999/ 044391555.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim