Shitet Audi A4

Shitet nga: Hamez Dakaj 05 Pri 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet vetura Audi A4 me jo shun km te kaluara 118.127 eshte ne gjendje te rregullt nuk ka asnje defekt i ka te gjitha kontrollat teknike tek servisi i Audis ne gjermani , frenat i ka te reja dhe te pademtuara . Makina i ka gomat e veres poashtu dhe te dimrit . Vetura ndodhet ne gjermani po kush esht i interesuar mund te kontaktojm permes Wiber ne kete numer dhe mund te bisedojm me gjersisht .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim