shitet

Shitet nga: destan 16 Shk 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
AUDI A4 1.9TDI I TE KUQE VITI PORDHIMIT 13 07 2001 KA RECISTRIM DHE KARTON TE VERDH 28 08 2016 E KA SERVISET E KRUERA RUP DHEMZR SET RUP T ALTERNATORIT ULET FILTERAT GURTNET DISKAT ULEN E IDRAULIKIT MENJACIT GOMAT E REJA DHE TURBINE E RIPARUAR NE TURKI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim