AUDI A6 -- V6 2.8 Benzin-plin Quattro 4x4

Shitet nga: senad 18 Sht 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Audi A6 2.8 benzin -plin,Quattro shum ekonomik djendja vetures shumi mir si dhe lekur brenda vetura asht e mirmbajtur regjistruar edhe 11 muaj flm per mirkupptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim