AUDI A6 2.7 TDI Quattro-Automatik RKS

Shitet nga: Audi Sot 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 240 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Audi A6 2.7 TDI V6 Quattro Automatik-Tiptronic 6 shpejtsi 2006 ne gjendje shume te mire teknike dhe optike stopat lled fabrikisht xenon bixenon shiber full paisje goma te reja serviset e kryera me regull regjistrim deri ne mars 2020 ky qmim vlen me kesh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim