AUDI A6

Shitet nga: Arsim 13 Mar 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet vetura: Audi A6, 2.4 TDI (V6), Bensin. Viti i prodhimit eshte 2001. Vetura eshte i regjistruar me tabela te Kosoves. Sihitet edhe me 4 rrota te dimrit!
Te interesuarit serioz (!) na kontaktoni ne keto numra te telefonit:
045-857-129 dhe 049-426-605
Mund te na lajmroni edhe me e-mail ne: arianit_gashi7@hotmail.com

ps: NUK BEJM NDRRIME!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim