AUDI A6

Shitet nga: Arsim Gashi 13 Mar 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet vëtura AUDI A6, 2.4 TDI (V6). Është në gjendje të mirë dhe është i dorës së dytë. Vetura është i importuar nga Zvicra dhe e kam që rreth 3 vjet. Mbrenda është komod dhe i pastër dhe është veturë "joduhanpirës".
Jipen edhe rrotat e dimrit dhe NUK BËJM NDRRIME!
Mund të na kontaktoni edhe në: +38649426605
+37744723989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim