AUDI Quattro A6, v6 - 2.8 Benzin - plinn

Shitet nga: Senad 30 Sht 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Audi v6 benxin shum ekonomik gjendja vetures shum e mir si dhe lekur brend vetura asht e mirmbajtur regjistruar edhe 11 muaj flm per mirkupptim. br. 044-322-206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim