Audi A6 -03 Shitet dhe nderrohet

Shitet nga: Bujar 29 Shk 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes ose nderroj audi A6 2.5tdi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim