Audi A6 -04

Shitet nga: Veton 04 Jan 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes Audi A6 Ësht i regjistruar 1 vjet Ka regjistrim Ka Gomat e reja Si dhe Felgat Esht e servisuar Si dhe karriket Elektorinke Dhe Nxemje Timonin Elektonik Full full extra Bejm Ndrrim Me Audi A3 Automatik Ose golf 5 Automatik Per me Shum Info kontaktoni ne numrin 045962825
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim