Audi A6 Quattro 3.0 TDI Dizell

Shitet nga: Gazmend Thaqi 08 Dhj 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Marka : Audi A6 Quattro,
Viti prodhimit: 2004
Lloji i motorrit: Dizell
Vellimi : 3.0 TDI
Nr i dyerve: 5
Klima : Klimatronic
Ndrrusi shpejcive : Automatik- Tiptronic
Tempomatt,Nevigacion, Abs, Air bag, Timon servo dhe me komanda. Ulse lekur, Senzor parkingu, xhama elektronik,centrall libren e Servisitt etj. Vetura gjendet ne Kosove (Prizren) Eshte ne gjende shum te mirë

Nr kontaktes :

+31624535016 Vibber
+37745598406
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim