Audi A6 RKS 2.4 -00

Shitet nga: dushi 17 Sht 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Audin A6 2.4 benzin dhe Rakovicen 60 i ndrroi me BMW X5 3.0 Dizsell, gjipi duhet te jet ne gjendje te mir si ne dukje dhe ne motorr duhet te ket tabela te kosoves, vetura dhe traktorri jan ne gjendje pune dhe jan keto ne foto Audia punon shum mir vet e kam doganuar esht ne emrin tim dhe ka dikun veteme 200.000 mij te kalume, kurse traktorri ka gjendjen e mir ne motorr dhe dhez shum leht mund te vini ti shiqoni dhe ti dhezni e ti provoni, numri kontaktues 044274752

dushi

mund te na kontaktoni edhe ne viber +37744274752
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim