Audi a6 2.0tdi ne gjendje prefekte dhe nderrohet

Shitet nga: Audi a6 22 Shk 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet Audi a6 2.0tdi viti 2005 6shpejtesi me hargjime shume te vogla dhe ne gjendje shume te mire qe ska nevoj per as ni cent me investu perveq regjistrimit edhe denim ka 1vit . Poashtu edhe nderrohet me ndonje veture me te lire varet prej marreveshjes.Vetura eshte ne gjendje shume te mire me goma te mira klimatronik ,shiber,navi,komanda ne timon,tempomat me nje fjal veture adekuate per familje.Qmimi eshte 10500euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim