audi a6 2002

Shitet nga: Xhavit 27 Jan 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
full extra, shitet dhe ndrrohet me passat ose golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim