AUDI A8 4.2 TDI Quattro

Shitet nga: Audi A8 Sot 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Audia eshte ne gjendje te mir teknike me servise te kryera me rregull me te gjitha paisjet qe jan te nevojshme per nje automjet fulll per me shum informata shikoni fotot dhe na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim