Audi Q5 3.0 TDI FULL

Shitet nga: Bellaqa Autohouse Sot 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q5
Shitet Audi Q5 3,0 TDI AUTOMATIK
DISTANC NE VETURAT TJERAT
VITI 2009
Full ipcion
Kilometra 192.000 me liber dhe garancion ne servis te autorizuar
Ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim