PASTRIMI KIMIK DHE DEZINFEKTIMI

Shitet nga: KAZAZI 07 Pri 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
pastrim kimik dhe DEZINFEKTIMi veturave pre A~ZH komplet vetem PASTRIMI ULSEVE
PASTRIMI PLAFONIT
PASTRIMI PODIT
PASTRIMI TAPACERIS
PASTRIMI MOTORIT
ne garantojm ne cilsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim