AUDI Q7 3.0 TDI Quattro

Shitet nga: Tamer 22 Maj 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 314 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
• Audi Q7 3.0 TDI Quattro
• Viti i prodhmimit 2006,
• Quattro (4x4),
• 3000cc (3.0 TDI),
• Automatik (Steptronic)
• Cruise-control (tempomat),
• Display multifunksionale "Plus"
• Board-computer,
• Timon multifunksional,
• Karrika elektrike,
• Senzora parkingu (para,mrapa),
• Drita xenon bixenon,
• Pasqyra Elektronike dhe me nxemje,
• Sistem zerimi,CD-MP3,
• Airbag
• ABS,
• ESP,
• ASR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim