Autokamping / Kampshtepizë -85

Shitet nga: Behar Rexha 20 Pri 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Prizren
Autokampingi i importuar nga Zvicrra, ka te instaluar sistemin elektrik, ventilimin nxemjen me rrym, kuzhin te paisur me shporet, frigorifer me rrym dollape te mjaftushme per ene, 6 shtrate per fjetje, si dhe posedon banjon me tush kabin esht ne gjendje shum te mir, per me shum informata mund te kontaktoni +37744848165 dhe +41797546179 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim