BMW 320 dizel -98

Shitet nga: gezim 25 Shk 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prizren
punon mir e shes vetem pse kam tjeter esht bler ne itoali dhe esht kret sports
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim