BMW 740d -02

Shitet nga: BMW 740 d 24 Mar 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Me KS eshte dhe i qlajmruar Kerkon pak intervenim po mundeni me kontrollu. Bejme edhe ndrrim me vetur me te lire.
Kontakt edhe viber +38649281137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim