BMW X5 3.0d Xdrive 4x4automatik -08 full 1 vit ..

Shitet nga: x5 04 Gsh 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
.Bmw X5 d 180kw 245ps 1 vit regjistruar te plot RKS
.VITI I Prodhimit 26.11.2007 Model 2008
.Fellna 20coll me guma 00
. Pregj 4x4 xdrive
.Ndrruesin e shpejtsive extra: Automatik tiptronik multitronic 6 shpejtsi ,2 Qilca fabrikisht
.ME dhez ne Pulle.
.Ulset Lekur Elektronike ,.Auto Hold,
.Navigacion te madh DWD Tv mp3 plus magazin me 8 cd dhe sistemin e inqizimit te muzikave .Klimatronik 2zonale klim para dhe mbrapa .Bordkompjuter te madh kollor .Airbag x12 .Gjomat electronic dhe Color .Pasqyre elektronike dhe me nxemje dhe Palohen
..Komanda ne vollan
.Tempomat .Xenon bi xenon fabrikisht me sistem robot . .Retrevizor ne pashqyre
.Senzor ne pashqyre .
.Senzor shiu .
.Senzor Parkingu Para dhe Mbrapa.
.SHpenzimet lolak 9.7l rug te hapur 8l
Ndriqim mrena dhe jasht extra .Llajsne kromi . .Model M paket . .Senzora parkimi Vol .Sistem te muzikes extra Etj, FULL EXTRA
044 392180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim