BMW 320D -02

Shitet nga: Veton 01 Mar 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: BMW
Modeli: 2002
BMW 320D, i klimatizuar digjital. Eshte i importuar para 2 vite nga Zvicra, me libra servisi me kilometra te garantuara, e shes makinen me Garancion. Osht ne gjendje shum te rregullte, me 1 vit regjistrim, posedon goma te dimrit, veres dhe fellga e dimrit dhe te veres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim