Bmw X5 30d Xdriver M-packet

Shitet nga: Fitim Sot 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: X5 M
Bmw X5 30d Xdriver M-packet
Viti prodhimit: 2012
Ndrruesi i shpejtsive: Automatik
Klim, Esp, Abs, Airbag
Drita led, Xenon, Bi-Xenon
Distance Control
Distronic plus
Auto start-stop
Ndezja me pull start-stop
Sensor te parkingut
Kamer mbrapa dhe anash
Palimi i pasqyrve me pull
Panoram
Tempomat
Ndrrmi i shpejtsive ne timon
Opcion ne timon
Navi te madh
Karrika gjysem likur
Nxemje ne karrika
Xhama elektronike
Radio me magazin, Bluetooth, usb etj
Sensor te shiut
E shum opcione te tjera
Shum e ruajtur si jasht edhe mrenda
Numri per kontakt
045704706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim