Blejm Veturat qe nuk i perdorni VW AUDI MERCEDES

Shitet nga: VW BMW AUDI MERCEDES 18 Qer 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 298 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 080 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 123

Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. _______________________________________ Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes pranojm vetura me dogan ose pa dogan me defekte,aksident,2000-2016 _________________________________________ Blerjet behen ne konfidence te plote cash ose banke Munde te na konkaktoni permes viber ne //////////+38349888-028 +38349300273 Orari nga ora 9:00 deri 21:00 ______________________________________ Verejtje te gjitha shpalljet ne merrjep jan te kompanis te njejt Gjindemi ne tere Kosoven Transpori eshte i yni

Vw bmw mercedes audi opelSch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim