BMW 220 dizel

Shitet nga: alban 07 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 188 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 100 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 220
shitet bmw ka karrika lekur shum e rujtne jash po asht dhe mrena ka gjamat elektronik pasqyret elektronin mshilet central ajrobeg abs klim serviset ja kam ba me rregull me ni fjal kerri tip top per marakli dhe per familje ndrim i munshum me golf 4ose 5 me audi a 6 per me shum ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim