BMW 318 benzin 1.8

Shitet nga: BMW 16 Maj 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 61 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 650 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 318
BMW Delfin 318 benzin 1.8 keri eshte i rujten pa kurfar defekt nuk duhet kurgjo me shti ne ker mere dhe hyp vozite arsyja qe shes djali mka shku Gjermani nuk mvyn keri ju mir pres blersat ndrim nuk boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim