BMW 318D AUTOMATIK

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BavariaMotors Sot 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 318
* BMW 318D
* Me Dogan te paguar,
* 2000cc (2.0 Dizell),
* Viti i prodhmimit 2013,
* Cruise-control (tempomat),
* Display multifunzionale,
* Board-computer,
* Timon multifunksional,
* Navigacion Evropian,
* Senzora parkingu (para,mrapa),
* Led Drita para,mrapa,
* Pasqyra me palosje Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi AUX, USB, CD-MP3,Bluetooth,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* Airbag,
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj

-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
+383 (44) 235 234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim