Autocenter24 Blejm Vetura

Shitet nga: BLEJM VETURA(((((Auto-24)))))) 18 Maj 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 295 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 999 EUR   8 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 335
*Blejm vetura me (Akisident ose Defekt )
*Telefono AutoCenter24 ’ dhe shite shpejt
*Bmw,Audi,Golf,Mercedes,Touareg,Reno.Fiat
*Transprti falas ne tere Kosoven 🛣
*Thirr ose shkruaj viber
📞049 300 273 ose 045888028

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim