Bmw 530d M Packet

Shitet nga: Bmw Sot 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
Shes Bmw 530d M PACKET look 2008-09
Vetura eshte ne gjendje shum te rregullt teknike dhe optike
Posedon dritat e modelit 2008-2009 origjinale
Karrikat para dhe mbrapa me nxemje
Perdre ne dyert mbrapa dhe ne xhamin e pasem me komande
Lekure ngjyr portokalli
Shiber
Krrilla te M5 origjinale
Fellne 19inch te BMW
Head up display ( km/h dhe infromatat ne xham )
6 CD magazine
Full Opcion... Per me shum na Kontaktoni ne.

NR.Viber +38345666134 * 045666134
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim