Konvenuese

Shitet nga: Xeni 23 Gsh 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 250 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
3.0 d ne gjendje te rregullt dhe me qmim shume konvenues
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim