Makina eshte ne gjendje shume te mire .modeli X3.v

Shitet nga: sokrat nika 10 Sht 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
Makina eshte ne gjendje shume te mire .modeli X3.viti 2004.kamio manuale dhe persa i perket ekstrave eshte Full.Makina dhe mund te nderrohet ka dhe 4 goma me disjet origjinale verore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim