BMW X5 -06 RKS

Shitet nga: xxx 04 Jan 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shes Bmw X5 Sportback 3.0 dizell me servisa te kryera. Viti prodhimit 11.2006
Ne gjendje rregullt.

( 044 33 92 93 vetem Viber ) - ( 049 519 129 )


Edhe 9 muj regjistrim
Dizell 3.0
246.000 km te kaluara te garantuara
- Goma te dimrit Continental 4x4 winter conect
- PANORAM
- Dynamic XNEON ( Lujn sipas timonit )
- Mbrapa Perde
- Pasqyret me rrym dhe Palohen me nxemje dhe antireflex
- Retrovizor dhe pasqyrat Anti reflex
- GPS ( ne retrovizor tregon ne cilen an je tu shku )
- GPS ( ne ekran tregon vendin ku jee dhe lartesin mbidetare.)
- Senzor parkingu (para)
- Angel te bardha
- Senzor parkingu (mbrapa)
- Senzor shiu
- Senzora ne Gome (tregon qe goma eshte e shfryer)
- Senzor Dritave Auto
- Klimatronik 2x zonale
- Ulset Lekure (krem)
- Ulset me rrym dhe Memorie
- Timon multifunksional dhe me Memorie
- Airbag 12X
- Tempomat
- NAVIGACION
- Telefon me blutoth
- Board kompjuter
- Angel eyes ( Bardh )
- ETJ ETJ .....

Edhte e rrujtur teperr mir ne gjendje te shkelqyer.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim