BMW X5 -08

Shitet nga: Florim Morina 24 Sht 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Bej nderrimin e BMW X5 me nje lokal ne prizren ose ne prishtine. Vetura eshte e ruajtur shume edhe eshte prodhuar ne 2008. Per informata dhe diskutim te çmimit ju lutem thirrni ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim