BMW X5 35D FULL OPTIONS 7 ULESE

Shitet nga: Veton 18 Nën 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 35D FULL OPTIONS 7 ULESE

ne gjendje perfekte eshte vetura, ka 7 ulese , me dvd mbrapa dhe me tgjitha opsionet e mundshme, regjistrimi deri 09.2016, 210KW.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim