BMW X5 3.0 VITI 2007 NDRIM I MUNDSHEM

Shitet nga: Bmw X5 Dje 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 295 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet bmw x5 3.0 viti 2007 osht shum ne gjendje te mir i paster mrena dhe jasht i shtrengum posedon Navi klimatronik regjistrim nuk ka osht i qlajmrun
Per ma shum info 045519666
Ndrim ka tjeter qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim